Tim-1

Глава компанії Apple Тім Кук розповів, що за тиждень роботи Apple Pay стала лідером сердь інших систем безконтактних платежів. Відповідна заява була зроблена на конференції WSJ.D Live, організованої виданням The Wall Street Journal.

Кук підкреслив, що на Apple Pay доводиться більше платежів, ніж «в сумі у інших хлопців». За перші 72 години роботи сервісу було активовано 1 мільйон карт, і ця цифра, стверджує CEO Apple, тільки зростає. Кук також зазначив, що користувачі завалюють його листами з захопленими відгуками: «Це просто немислиме відчуття – ти використовуєш телефон, і це все, що взагалі потрібно робити». Кук додав, що і сам він уже встиг скористатися системою.

Окремо Кук торкнувся ситуації з аптечними мережами Rite Aid і CVS, які відключили підтримку Apple Pay. Обидва магазини входять в Merchant Customer Exchange (туди ж відносяться мережу гіпермаркетів Walmart, магазин одягу Gap, кондитерська Dunkin’ Donuts, ресторани швидкого харчування Wendy’s та інші). Виявилося, відключення пов’язано з Currentc C – Власний системою MCX, яка дозволить платити в магазинах консорціуму безпосередньо з розрахункового рахунку, минаючи кредитні карти або готівку. Сервіс, правда, повинен з’явитися тільки в 2015 році.

Тім Кук при цьому припустив, що найближчим часом Apple Pay знову запрацює в усіх технічно оснащених магазинах. «Зрештою, реалізуватися в торгівлі можна тільки тоді, коли твої покупці тебе люблять». Він пояснив, що, якщо платіжна система по справжньому злетить, то всім доведеться користуватися нею. При цьому конфлікт з MSX він охарактеризував як «перестрілку».

Розмова з Куком відбулася на тлі новин про плани Apple по впровадженню технології NFC. В найближчому майбутньому вона може використовуватися не тільки для проведення безконтактних платежів, а й перетворювати смартфон в проїзний квиток або пропуск в офіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.