Putin_Berlusconi_1

Візит старого друга – це завжди приємно, пише оглядач The Daily Beast Барбі Латцен Треба. Вночі з четверга на п’ятницю російський президент Путін заїхав в розкішне міланське житло колишнього прем’єр-міністра Італії Берлусконі.

Путіна і Берлусконі пов’язує довга і складна історія міцної чоловічої дружби, розповідає автор.

“Берлусконі ратував за прийом Росії до ЄС, було багато звинувачень, що компанії Берлусконі та їх філії, в тому числі Central Energy Italian Gas Holding, що належить його інвестиційній групі, отримали вигоду від російських інвестицій”, – йдеться в статті.

Аналітик Олександр Климент (Eurasia Group) припустив в 2010 році, що тісні відносини Росії та Італії пояснюються трьома факторами:

1) Особисті зв’язки лідерів;

2) угоди в енергетиці та банківському секторі;

3) подібність політичних культур

Берлусконі зараз відбуває покарання у формі громадських робіт, але знаходить час для світського життя. Недавно отримав поширення знімок, де він зображений зі своєю 28-річною нареченою Франческою Паскалі і трансвеститом, колишнім депутатом Володимиром Луксурія. “Вся трійця гульвіса на його віллі “Аркоре” під Міланом, яка прославилася вечірками-оргіями “Бунга-Бунга”, – пише Треба.

“Так чим же займалися Путін і Берлусконі пізно вночі з четверга на п’ятницю? Ймовірно, як завжди, – всім, що їм захочеться”, – завершує статтю автор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.