nike_-apple_1

Генеральний директор Nike Марк Паркер (Mark Parker) розповів в інтерв’ю Bloomberg про спільні проекти спортивного бренду і компанії Apple.

«C точки зору технологій Nike і Apple разом зможуть виробляти речі, які неможливі поодинці. Тому частина нашого плану полягає в тому, щоб розширити межі цифрового світу за допомогою технологій, які можна взяти з собою. Я абсолютно впевнений, вони стануть важливою частиною майбутнього, але питання полягає в тому, яку саме форму вони приймуть. Люди зможуть отримувати більше інформації простим і зрозумілим способом, зможуть краще розібратися зі своїм тілом, отримувати можливість постійно бути пов’язаними з іншими людьми, щоб йти в ногу з часом. Саме завдяки цьому технології, які носяться, є тією формою, яка матиме вирішальне значення в найближчому майбутньому. При цьому вони не будуть схожі на нинішні гаджети для гіків. Я вважаю, що вони стануть більш непомітними, більш інтегрованими, більш стильними та функціональними».

Відзначимо, що в квітня 2014 року стало відомо, що в Nike звільнили 55 з 70 інженерів команди фітнес-трекера Nike+FuelBand, а також закрили сам проект. Рішення компанії, пізніше повідомили ЗМІ, ймовірно, пов’язано з виходом смарт-годинника Apple Watch. Вважається, що Nike зосередиться на розробці додатків для спортсменів або створюватиме пристрої, які можна взяти із собою, разом з Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.