Windows_10_1

Компанія Microsoft виклала ранню версію Windows 10 під назвою Windows Technical Preview.

Вона призначена для розробників і тестерів платформи. Компанія попереджає, що версія має безліч помилок (вони можуть привести до втрати даних або несумісності зі старим обладнанням). Однак Microsoft буде регулярно поставляти оновлення і нові програми протягом усього циклу розробки. Відзначається, що рання версія буде підтримувати і тачскріни (хоча деякі функції будуть працювати зі збоями).

Windows Technical Preview доступна для 32 і 64-бітних архітектур. Системні вимоги для операційної системи доступні на сайті Microsoft. Перед установкою попередньою версією рекомендується зробити системну флеш-карту з резервних копій операційної системи. Бекапи, які залишаться на жорсткому диску, не будуть доступні в Windows Technical Preview. Дія ранньої версії закінчиться 15 квітня 2015. Після цього Microsoft попросить оновитися до більш нової версії.

Нагадаємо, Microsoft представила 10 версію Windows 30 вересня. Вона працюватиме на десктопах, планшетах, смартфонах і інших пристроях. Також в операційну систему повернулося меню «Пуск», там з’явилися віртуальні робочі столи. Дата офіційного релізу поки не підтверджена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.