Microsoft-Band_1

Microsoft офіційно представила фітнес-трекер Microsoft Band і платформу Microsoft Health, на якій зберігається вся інформація про здоров’я і досягненнях власника. Компанія докладно розповіла про гаджет у своєму блозі.

Band обладнаний десятьма датчиками, які дозволяють відстежити пульс, якість сну і навіть виміряти провідність шкіри та визначити кількість поту. В браслет вбудований голосовий помічник Cortana. Пристрій синхронізується зі смартфоном для збереження даних і одержання повідомлень. З екрана гаджета можна переглянути повідомлення і листи в соціальних мережах, правда, не можна відповісти на них.

Microsoft Health – це хмарний сервіс, який збирає всі дані з трекера. Дані збираються в різну статистику. Наприклад, можна дізнатися, під час якої вправи власник Band втратив найбільше калорій, подивитися періоди спокійного і неспокійного сну або з’ясувати, скільки часу буде потрібно для повноцінного відпочинку.

Microsoft Band поки буде продаватися тільки в американських магазинах Microsoft за ціною 199 доларів. Додаток Microsoft Health вже доступно в App Store і Google Play. Що стосується Mac App Store, там сервіс під назвою Microsoft Band Sync помилково з’явився раніше запланованого терміну, що дозволило користувачем заздалегідь дізнатися про дизайн і функції нового браслета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.