cold-shower_1

Нерідко люди, які після занять в тренажерному залі йдуть в душ, запитують, який душ корисніше. Насправді, відповідь виходить з того, що ви хочете. Якщо ви намагаєтеся усіма способами скинути вагу, то вам потрібно приймати холодний душ, а якщо необхідно знизити м’язовий біль, то тоді підійде гарячий душ, сауна або лазня. Завдяки високим температурам збільшується циркуляція крові.

Якщо все ж скинути вагу є вашою основною метою, то приймайте холодний душ. Проте організм для цього потрібно підготувати, щоб не застудитися. За результатами досліджень, під час холоду організм використовує жирові клітини, перетворюючи їх в енергію і тепло. Якщо організму недостатньо тієї енергії, яку він отримує з жирової тканини, то відбувається мимовільне скорочення м’язів, завдяки чому виробляється додаткове тепло.

Людське тіло складається з двох видів жирової тканини: бурого і білого жиру. Білий жир – це ті самі зайві калорії, які живуть на животі, стегнах, талії, шиї. Бурий жир розщеплюється під час холоду, щоб підтримувати потрібну температуру тіла. Так, щорічно можна втрачати у вазі до 5 кг, застосовуючи тільки холодний душ.

Під час фізичних навантажень білий жир стає бурим, який до того ж знижує рівень цукру в крові. Так, бурий жир – це справжнє рішення в профілактиці діабету і ожиріння.

І хоч зазвичай люди приймають душ вранці, але відпочити і розслабитися можна і ввечері, прийнявши прохолодний душ та замотавшись в м’який коцик. І пам’ятайте, що холодний душ не тільки допомагає розслабитися, але і знизити вагу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.