Sprout-PC_1

Hewlett Packard показала настільний персональний комп’ютер Sprout PC. Для того щоб користуватися ним, не потрібно ні клавіатура, ні миша.

Sprout має 23-дюймовий монітор. У його верхній частині закріплено пристрій, який проектує те, що відбувається на екрані на невеликий «килимок», що лежить перед комп’ютером. Проектор включає в себе цифровий ретранслятор, систему RealSense 3D від Intel і LED-підсвітку.

Система перетворює «килимок» у своєрідний планшет, з якого і ведеться керування комп’ютером. Він працює як за допомогою стилуса, так і за допомогою дотиків. Проектор здатний сканувати тривимірні предмети або книжковий текст, розміщений перед камерою, після чого їх можна редагувати на комп’ютері.

Sprout надійде в продаж 9 листопада. Вартість комп’ютера на базі Windows 8.1 з процесором Intel i7 складе 1 899 доларів. Жорсткий диск Sprout має 1 терабайт пам’яті. Він також оснащений 14,6-мегапіксельною камерою. Комп’ютер розрахований на представників творчих професій – художників, дизайнерів і музикантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.