Andrew-Conrad_1
Google анонсувала проект по розробці магнітних наночастинок, за допомогою яких можна буде діагностувати появу ракових клітин на ранній стадії. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на заяву працівників корпорації.

Корпорація створить мікроелементи, які буду запрограмовані на пошук тих чи інших захворювань, починаючи від онкологічних і закінчуючи серцевими. Їх будуть вводити в кров людини, після чого частки передаватимуть інформацію на спеціальний браслет. Суть методу полягає в тому, що елементи будуть невпинно аналізувати хімічний склад крові людини і повідомляти про найменші зміни.

Проект очолив молекулярний біолог Ендрю Конард. Він знаменитий тим, що розробив доступний тест на визначення ВІЛ-інфекції. Робота над створенням технології займе близько п’яти років. Вона буде вестися в секретній лабораторії Google X, яку очолює один із засновників корпорації Сергій Брін. Підрозділ займається створенням повітряних куль Loon, безпілотного автомобіля, розумних контактних лінз та іншими розробками.

Раніше Google повідомляла про роботу по створенню генетичної карти людського тіла. З точки зору представників компанії, вона дозволить медикам оперувати такими об’ємами даних, що вони зможуть заздалегідь визначати ризики розвитку смертельних захворювань. Це дозволить медицині перейти від лікування хвороб до їх раннього запобігання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.