Magic-Leap_1

Компанія Google інвестувала 542 мільйони доларів в Magic Leap, стартап, що розробляє «інноваційні способи взаємодії комп’ютера і людини». Про це повідомляє Business Insider.

Magic Leap не розкриває деталей проектів, над якими працює. Однак відомо, що компанія розробляє технології створення так званої доповненої реальності (у самій Magic Leap воліють вживати термін «кінематографічна реальність»). Замість створення повністю окремого світу віртуальної реальності, як це робить Oculus Rift, Magic Leap створює «тривимірні світлові скульптури» за допомогою власного обладнання і програмного забезпечення.

Засновник і генеральний директор Magic Leap Роні Абовітц (Rony Abovitz) називає технології компанії такими, що «повністю міняють те, як людина взаємодіє з комп’ютерами».

Відомо, що Magic Leap тісно співпрацює з Weta Workshop, компанією, що працювала над спецефектами в фільмах «Хоббіт» і «Володар кілець». Засновник Weta, Річард Тейлор входить до ради директорів Magic Leap. Раніше компанії разом працювали над додатком Hour Blue, що дозволяє користувачам взаємодіяти з анімованим зображенням, які з’являтимуться після того, як до камери смартфона підносили спеціальну карту.

Компанія запатентувала відразу кілька нових технологій, у тому числі спеціальну рукавичку для взаємодії з комп’ютером, спеціальний дисплей високого дозволу, тривимірний дисплей і спеціальні окуляри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.