Depardieu_Gerard_2

Знаменитий  та не менш скандальний французький актор Жерар Депардьє продовжує шокувати публіку. Вийшла в світ його біографія під назвою “Так вийшло”, повідомляє Sunday Times.

Депардьє не став приховувати деякі подробиці свого життя в молодості. Так він зізнався, що в десятирічному віці виглядав на всі п’ятнадцять і став магнітом для гомосексуалістів. Актор в книзі пише, що вступав у сексуальні зв’язки з чоловіками, заробляючи на цьому гроші.

В 16 років Депардьє понюхав запах в’язниці, потрапивши туди за крадіжку машини. Він зізнається в автобіографії, що допомагав цвинтарним мародерам: розкопував могили і забирав звідти коштовності та взуття, що належали померлим людям.

За часів студентських бунтів він обкрадав учасників зіткнень з поліцією, користуючись тим, що вони спали в перерві між боями.

Сам Депардьє вважає, що до такого способу життя його привела ситуація в сім’ї: вона була бідною, і Жерар відчував за собою відповідальність за прожиток сестер і братів.

“МК” повідомляє, що в автобіографії “Так вийшло” Жерар Депардьє зізнається, що він соціально близький з президентом Росії Володимиром Путіним.

“Ми обидва могли б стати шпаною. Думаю, йому відразу ж сподобалася моя хуліганська сторона … Як і в моєму випадку, за нього ніхто не дав би й ламаного гроша, коли йому було 15 років” – наводить “МК” цитату з автобіографії, яка скоро з’явиться на прилавках.

Депардьє також пише, відзначає “МК”, що регулярно листується з Путіним: “Це досить легко. Я говорю, за мною набирають лист по-французьки, потім перекладають російською, і ось воно вже на столі у Путіна. Я посилаю йому листи, в яких розповідаю про все на світі, він же як старий приятель, його це розважає, і він мені відповідає”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.