image

Через перегляд бойовиків ви можете набрати зайві кілограми, кажуть американські дослідники.

Попередні дослідження показали існування зв’язку між телебаченням і ожиріння, а команда з Корнелльского університету спробувала встановити, які тележанри у цьому сенсі – найнебезпечніші.

Згідно з висновками науковців, які опубліковані в журналі JAMA Internal Medicine, під час перегляду бойовиків люди вживають набагато більше їжі, аніж під час інших програм.

Автори дослідження радять уникати “перекусів” під час телеперегляду.

Телебачення може призводити до ожиріння. ТБ транслює рекламу фаст-фуду, спричиняє малорухомий спосіб життя і відволікає увагу людей, які не усвідомлюють, скільки їжі з’їли.

Бездумне жування

В ході експерименту вчені стежили за 94-ма студентами, яким давали шоколад, печиво, моркву або виноград під час телеперегляду.

Потім науковці порівняли скільки їжі було спожито під час бойовика “Острів”, знятого 2005 року, і під час шоу, побудованого на кількох інтерв’ю.

Експеримент показав, що під час фільму люди спожили на 65% калорій більше.
У чоловіків ця різниця була більш вираженою, аніж у жінок.

“Телебачення може змусити глядачів, які відволіклися, бездумно їсти і не зупинитися у момент, коли за звичайних обставин вони б відчули ситість”, – йдеться у доповіді.

“Лікарі, які консультують пацієнтів, повинні вказувати на небезпеку переїдання під час перегляду телевізора”, – додають науковці.

Під час перегляду контенту, який дуже відволікає увагу, фахівці рекомендують взагалі уникати “перекусів”.

Джерело BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.