Google-Play_1

Google внесла зміни в правила розповсюдження продуктів в магазині Google Play. Тепер компанія має право видаляти встановлені програми з пристроїв користувачів. Про це йдеться у правилах про поширення програмних продуктів в Google Play.

Google змінила правила про поширення програмних продуктів в Google Play 25 вересня. Згідно зі змінами, тепер компанія має право самостійно видаляти з пристроїв користувачів вже встановлені додатки. Це можливо у випадку, якщо програма може «завдати серйозної шкоди для користувача пристроїв або даних».

Творців платних додатків зобов’язали надавати підтримку користувачів і відповідати на їхні запити протягом трьох днів. У разі, якщо Google вважатиме звернення терміновим, допомогу потрібно надати протягом 24 годин. За невиконання правил програмі можуть знизити рейтинг, повернути платежі або взагалі виключити з магазину Google Play.

Також Google зняв з себе частину зобов’язань з інформування розробників про майбутні зміни в угоді Google Play про поширення програмних продуктів.

У серпні кілька розробників додатків для Android поскаржилися, що їх акаунти були видалені з Google Play. Програмісти заявили, що модератори магазина додатків діють вибірково, а свої дії відмовляються коментувати. За їхніми припущеннями, причиною видалення став доступ до еротичного контенту в додатках, незважаючи на те, що Google Play дає промо деякими програмами, які містять відверті матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.