IMG_0786.JPG

Розробка буде впроваджена в смартфони та планшети на платформі Android L.

Google вмонтує функцію шифрування інформації в наступне покоління Android-пристроїв. Мета такого нововведення – закрити дані користувачів від державних служб, пише The Washington Post.

Розробка буде впроваджена в смартфони та планшети на платформі Android L. Реліз нової операційної системи призначений на жовтень. Шифрування було розроблено Google ще в 2011 році, але його використання було опційним. Тепер же функція буде включатися автоматично: щоб отримати доступ до вмісту пристроїв, буде потрібно пароль.

Подібне нововведення з’явилося у Apple після оновлення до iOS 8. Так державні служби не зможуть отримати доступ до інформації користувача навіть при пред’явленні ордера.

Варто відзначити, що сьогодні засновник Wikileaks Джуліан Ассанж, через викриття якого виробники смартфонів були змушені серйозно переглянути політику конфіденційності контенту, звинуватив Google в шпигунстві. В інтерв’ю BBC News він зазначив, що корпорація продає профілі користувачів як рекламодавцям, так і «іншим зацікавленим особам». «Сенс роботи Google практично ідентичний Агентству національної безпеки США», – резюмував Ассанж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.