image

Компанія Google займеться вивченням глобальних проблем людства в рамках проекту Google 2.0. Про це виданню The Information розповів учасник наради, на якій співзасновник компанії Ларрі Пейдж представив плани розвитку корпорації.

Для вивчення довгострокових і глобальних проблем людства та способів їх вирішення засновник Google запропонував створити лабораторію Google Y. Вона займатиметься створенням моделі високоефективного аеропорту і міста.

Серед інших планів Пейджа – дослідження в галузі надточної геолокації. Подібні розробки будуть корисні для повсякденного життя користувачів, а також для бізнесу. Наприклад, технологію можна застосовувати в рекламі, вважає Пейдж.

Крім того, засновник Google розповів про систему біометричного захисту. Її планують вмонтувати в «розумні» годинники. Як повідомляє видання The Information, рішення замінить інші способи зберігання паролів і особистої інформації.

У компанії вже працює лабораторія Google X. До складу підрозділу зараз входить дев’ять проектів. Публічно відомо як мінімум про шість з них: розумних окулярів Glass, безпілотних автомобілів, проект з вироблення енергії вітру Makani Power, проект глобального поширення інтернету за допомогою повітряних куль Loon, нейронної мережі, яка вміє розпізнавати об’єкти і тварин без ручного програмування та лабораторія розумних контактних лінз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.