Stive_Jobs_1

9 вересня в каліфорнійському «Флінт Центрі» Apple представила перше по-справжньому новий пристрій компанії після відходу Стіва Джобса – «розумні» годинники iWatch. Тім Кук не раз зазначав, що в 2014 році компанія представить кілька нових пристроїв.

Розробник мобільного клієнта для Twitter Twitterific Шон Хібер дійшов висновку, що наступною великою інновацією компанії може стати управління силою думки.

Серед нових пристроїв аналітики також очікують вихід великого iPad і телевізора. Сам Джобс розповідав своєму біографу Уолтеру Айзексону про кілька проектів:

“Він мріяв повністю змінити індустрію підручників і полегшити життя учням, щоб ті більше не ходили до школи з непідйомними портфелями: він збирався створити підручники та навчальні матеріали для iPad.

Крім того, вони з Біллом Аткінсоном, його другом з часів створення першого Macintosh, працювали над новою цифровою технологією, що дозволяє людям за допомогою iPhone робити якісні фотографії навіть при недостатньому освітленні.

Ще Джобс мріяв перетворити телевізор у простий, витончене пристрій, як це у нього вийшло з комп’ютером, плеєром і телефоном. «Я б хотів створити якийсь простий в зверненні телевізор, який можна було б синхронізувати з усіма пристроями і програмою iCloud, – якось раз сказав він мені. Йому хотілося, щоб відпала необхідність в метушні з пультами і проводами. – Це був би найпростіший інтерфейс на світі. Я нарешті придумав, як це зробити”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.