Ministers_1
Після опівночі за київським часом в Берліні завершилися переговори керівників зовнішньополітичних відомств України, Російської Федерації, Німеччини та Франції, – повідомляє Українська правда.

Про це повідомив в Twitter директор політичного департаменту МЗС України Олексієві Макєєв, який перебуває у складі делегації і був присутній на заключній частині переговорів.

“Міністри вийшли. Розмова була серйозна. Клімкін зосереджений. Час для фахівців з інтерпретації дипломатичних заяв. Клімкін скаже правду”, – написав Макєєв.

Про підсумки переговорів дипломати повинні повідомити найближчим часом.

Завершення переговорів підтвердив в twitter також Павло Клімкін: “5:00 найскладнішого розмови. Але, напевно, щоб зрушити з місця, треба багато разів по 5 годин. Зараз друг Франк-Вальтер зробить від себе заяву”.

Після переговорів коротку заяву зробив глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр. Він розповів, що ніякі конкретні домовленості не були досягнуті.

«Між тим, у мене є надія, що за деякими пунктами ми досягли прогресу. Нами було погоджено, що ми надамо в свої столиці, главам держав і урядів, перший звіт (про переговори). Ймовірно, протягом вівторка ми домовимося про продовження сьогоднішньої дискусії.

Мета переговорів залишається тією ж – добитися перемир’я в Україні і запобігти подальшим жертвам», – заявив міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.