Facebook_policy_1

Творці проекту Europe vs Facebook виступили з новою ініціативою проти соціальної мережі – на цей раз вони висунули позов до компанії, який можуть підписати всі охочі фізичні користувачі, крім жителів США і Канади.

На даний момент, за словами творців кампанії, вже отримано понад 11 тисяч підписів. Серед них більш 50% припадає на жителів Німеччини, інша частина в основному складається з представників Нідерландів, Фінляндії та Великобританії.

Метою проекту є звернення уваги Facebook на такі порушення, як недотримання стандартів приватності особистих даних, зловживання ними, підтримку програми PRISM, відстеження дій користувачів на сторонніх сайтах (з використанням віджета Like), моніторинг і аналіз масивів даних користувача через системи Big Data, нелегальна передача даних стороннім додаткам.

Ініціатор позову громадянин В’єтнаму Макс Шремс, адвокат і активіст, який очолює Europe vs Facebook. Судові витрати фінансуються австрійською юридичною компанією ROLAND ProzessFinanz AG, яка, у разі успіху, отримає 20% суми компенсації. Сума позову – 500 євро на особу, що підписала претензію до соцмережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.