Avakov_6

Європа і США найближчим часом будуть змушені перейти від політики відстороненості у військових питаннях до повномасштабної військово-технічної допомоги Україні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

На думку міністра, дипломати і країни НАТО ведуть себе дуже обережно, «виколупуючи останні шанси здорового глузду з підсохлого мозку російського диктатора», побоюючись переростання збройного конфлікту на сході України в третю світову війну.

Але, у Європи і справді немає альтернативи – або присікти Путіна зараз – або спустити те що в нас відбувається на гальмах компромісу і точно знати, що з ними завтра буде те ж, що зараз коїться в Україні. Причому це завтра буде не фігуральним, а в найближчий час. І рецидив буде жорсткіший

, – вважає Аваков.

Він підкреслює, що необхідно зробити все для того, щоб «напоумити божевільного в Кремлі».

«Написав я це міркування, маючи на увазі безальтернативно для нас українців БУТИ СИЛЬНИМИ в цю годину випробувань. Підпорядковувати цьому всі сили і помисли. Не втрачати концентрації. Чітко виділяти пріоритети, що зараз життєво важливо, а що другорядне. Що першочергово в умовах війни, а що може почекати заради нарощування сил. Консолідація думок, сил, можливостей і шансів – ось що має стати рушійним імперативом для нашого суспільства зараз. Від політика до роботяги. Від солдата до дипломата. Ніякого права на роз’єднаність! Через концентрацію сил, творення СИЛИ – до миру в Україні! Безальтернативно», – зазначив Аваков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.