Gmail_yahoo_1

Yahoo і Google працюють над шифруванням своєї пошти. Про це на конференції із захисту інформації Black Hat заявив Алекс Стемос (Alex Stamos), відомий експерт і новий директор з безпеки Yahoo, пише CNET.

Алекс Стемос заявив, що цієї осені його компанія викладе початковий код у відкритий доступ для того, щоб спільнота програмістів мала можливість протестувати його, а також знайти і виправити баги. Задача шифрування переписки електронної пошти вельми складна і ресурсомістка, тому корпорації стурбовані тим, що люди не захочуть користуватися повільними додатками.

Обидві компанії і раніше заявляли про роботу над зашифрованими сервісами електронної пошти, але тепер стало відомо про те, що вони будуть сумісні між собою. Сумарно Google і Yahoo обслуговують 698 млн акаунтів електронної пошти, причому на першу компанію припадає 425 млн, а на другу – 273 млн адрес. В Yahoo сподіваються, що їх ініціатива буде підтримана іншими сервісами, що надають електронну пошту.

Той факт, що два технологічних гіганта об’єднуються, ілюструє стурбованість, з якою вони поставилися до скандалів, пов’язаних з NSA і викриттями Едварда Сноудена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.