Medvedev_1

Приблизно в 10:00 (за московським часом) невідомі зламали акаунт у Twitter прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва. На момент публікації всі зазначені нижче твіти були видалені.

Medvedev_2 Medvedev_3 Medvedev_4 Medvedev_5 Medvedev_6

Раніше від імені прем’єр-міністра написали: «Ухожу в отставку. Стыдно за действия правительства. Простите», «Давно хотел сказать. Вова! Ты не прав!», «Все равно я стану свободным фотографом», «Несмотря на все наши инициативы неким сетевым хулиганам ср@ть на доступ в сеть по паспорту (((». Ці твіти були видалені, після чого (близько 11:00 за московським часом) хакери опублікували ще кілька повідомлень (на скріншотах вище).

У прес-службі уряду РФ заявили, що Twitter Дмитра Медведєва зламаний, а всі повідомлення не відповідали дійсності. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що він поки не має інформації, але розцінює це як злом аккаунта.

Інші твіти та ретвіти зі зламаного аккаунта прем’єр-міністра РФ наведені на скріншоті нижче. Вони починаються вище посилання на фотографію в Instagram з ракетним крейсером «Москва».

Medvedev_7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.