Yatseniuk_10

Уряд повторно вносить до Парламенту всі закони, які необхідні країні. Звертаюсь до всіх членів ВР – незалежно від їхнього політичного окрасу та бажання виграти на наступних парламентських виборах – прийти в четвер у Верховну Раду.

Позачергова сесія Парламенту – перше. Всі депутати до залу ВР – друге. Голосування за всі законопроекти, які вніс Уряд і які відповідають тим пропозиціям, які вносили депутати Парламенту – третє. Прийняття змін до держбюджету, прийняття змін до Податкового кодексу, схвалення рішення щодо української газотранспортної системи – це ключові речі, які повинні бути на порядку денному країни.
Якщо ми це приймаємо, ми маємо чим фінансувати Збройні Сили, ми маємо чим відновлювати Донецьк і Луганськ, ми маємо як допомагати всій Україні в цілому і ми отримуємо від МВФ і Світового банку 1,5 мільярда доларів США. Якщо ми це не приймаємо, то ми це все не отримуємо.

І тому моя категорична вимога до депутатів – прийти в парламент і проголосувати. На їхні рейтинги це ніяк не вплине. Це політична відповідальність Уряду України, і ми цю відповідальність на себе взяли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.