manything_1

Manything – сервіс відеоспостереження, що дозволяє використовувати старі iOS-пристрої в якості камер безпеки у вашому будинку, сьогодні випустив нову версію свого додатку із новою функціональністю та підтримкою IFTTT-каналу.

Новий додаток дозволяє встановити чутливість руху, задавати чутливі зони для реагування та безпосередньо переглядати пряму трансляцію або запис із iPhone. Якщо живлення чи WiFi зв’язок підведе вас, то у таких випадках можна скористатись функцією запису в резервному режимі.

Програма дозволяє як перегляд у реальному часі, так і переглядати запис переходячи по ключових моментах (де був зафіксований рух) зазначених на часовій шкалі. Ви також можете налаштувати отримання миттєвого повідомлення, якщо зафіксовано рух, аби бути певним, що саме відбувається в оселі чи це до вас завітали “небажані гості” і слід негайно викликати поліцію, чи це просто кішка вирішила побешкетувати. Раніше додаток працював лише для пристроїв запису, а записане відео можна було переглядати лише у бровзері.

manything_2

Нам знадобилось два роки та £1 мільйон задля розробки найкращого додатку відеоспостереження. Майбутні поновлення, як ми плануємо, будуть включати в себе контроль і спільне використання функції дистанційного керування камерами віддалено з програми Manything і можливістю ділитися відео безпосередньо з програми через Facebook, Twitter або по електронній пошті

, – розповів генеральний директор і засновник Джеймс Уест (James West).

І хоч завжди приємно отримувати новий функціонал у програму, але IFTTT канал є справжнім надбанням, що забезпечить найбільшу гнучкість для Manything. Об’єднавши його з потрібними IFTTT “рецептами” (спеціальними розробленими сценаріями реагування) ви можете налаштувати всі види автоматизованих правил взаємодії між пристроями у вашому домі. Для наприклад, ви можете налаштувати його так, щоб при виявленні руху він включав світло (пов’язавши це з окремим додатком через IFTTT) або якщо ваша пожежна сигналізація зафіксувала дим, ви можете встановити камеру на автоматичне включення і відправлення вам попередження про це разом із прямою трансляцією.

manything_3

Логічно, що даний сервіс умовно безплатний і за нові розробки доведеться платити певну суму, тим не менше, залишається безкоштовний базовий варіант, який підтримує тільки один пристрій моніторингу.

Як би там не було, але це один з найдешевших  варіантів організації безпеки власної оселі у порівнянні із дорогими системами безпеки розумного будинку, особливо за умови, коли у вас вдома лежать без діла кілька старих пристроїв iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.