hypertension_1

Влітку ризик гіпертонії, підвищеного тиску, збільшується в кілька разів. Особливо ця підступна недуга підстерігає тих, хто вживає алкоголь, людей з ожирінням і тих, хто багато нервує.

Артеріальна гіпертензія – це підвищений тиск у великих артеріях. Ця недуга, за статистикою, є у кожного третього. Навіть якщо ніяких видимих ​​симптомів немає, то його можна виявити за допомогою тонометра. Особливо важливо стежити за тиском тим, у кого є спадкові чинники. Однак таких близько 10%. В основному до групи ризику потрапляють люди з діабетом, ожирінням, а також ті, хто багато споживає солоних продуктів і алкоголю.

Лікарі відзначають, що гіпертонія значно “помолодшала” за останні роки. Так, сьогодні інфаркти та інсульти, спровоковані гіпертонією, виникають у людей в 40 років і раніше. Саме тому так важливо займатися профілактикою гіпертонії і стежити за тиском.

Що стосується профілактики гіпертонії, то лікарі радять вживати менше солі, а більше свіжих овочів і фруктів. Крім того, потрібно більше пити, щоб відбувалося очищення крові та організму. Нарешті, потрібно займатися фізичними вправами. А тим, у кого зайва вага, лікарі ще раз нагадують, що від неї потрібно негайно позбавлятися.

Крім гіпертонії літа деякі страждають від гіпотонії, зниженого тиску. При такому захворюванні клітини недоотримують кисень і поживні речовини, оскільки кровотік не справляється з доставкою. При такому захворюванні люди відчувають слабкість, їм хочеться полежати, поспати. У таких випадках лікарі радять активно рухатися і займатися спортом. Крім того, підвищити тиск може чай або кава, але з ними потрібно бути дуже обережними, оскільки тиск може різко підскочити і привести до негативних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.