Porshe_1

У США аналітичне агентство «J. D. Power&Associates»провела опитування серед автовласників, щоб дізнатися які машини американці вважають найкращими. Всього в опитуванні взяли участь близько 85 тисяч водіїв, які придбали машину в цьому році. У ході дослідження вони давали оцінку своєму автомобілю по 77 параметрам, серед яких: комфорт, безпека, паливна економічність і так далі.

За даними дослідження під назвою APEAL (скорочення від фрази «динаміка, якість і компоновка автомобіля»), найбільше задоволені своїм транспортним засобом власники автомобілів Porsche. Популярна німецька марка набрала 882 бали з 1000 максимально можливих.

На другому місці Jaguar. Британський бренд завоював 862 бали. Торік автомобілі цієї марки потрапили лише на восьме місце.

Замикає трійку лідерів німецький бренд Audi – 858 бали. Відзначимо, що за даними дослідження, місцеві бренди не користуються популярністю у американських водіїв. У верхній частині таблиці знаходяться лише Lincoln і Cadillac, які посіли восьме і дев’яте місце відповідно.

Кращі автомобілі за версією американських водіїв
US_APEAL_1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.