Nastya_Illya_1

Терористи звільнили викрадених співробітників “Громадського ТБ” – журналістку Анастасію Станко та оператора Іллю Безкоровайного. Журналістів привезли на машині з затемненими вікнами в центр Луганська, де їх вже чекали російські колеги. Кореспонденти LifeNews та інших телеканалів засипали Станко і Безкоровайного питаннями, вимагаючи сказати, що всі вони роблять спільну справу, і підтвердити, що російське телебачення об’єктивно висвітлює події на сході України.

Один з журналістів став нагадувати, що “українськими військовими вбито багато російських кореспондентів”, інший – розповідати про бомбування Луганська, третій – цікавитися, чому їх вважають брехунами.

“Ми займаємося новинами. Ви говорите, що ми брешемо. Хіба ви чули від нас якусь брехню, від тих, хто знаходиться тут?” – Почав допитуватися один з них. На цю репліку Анастасія Станко різко повернулася і з посмішкою сказала: “До побачення”.

Пізніше Анастасія Станко сказала по телефону в ефірі “Громадського ТБ”, що їх “не били і не катували, а лише погрожували”.

Про рішення звільнити представників преси раніше особисто оголосив лідер так званої “ЛНР” Валерій Болотов, який виставив умову, що більше відпущені журналісти на території “республіки” працювати не будуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.