Nastya_Illya_1

Терористи звільнили викрадених співробітників “Громадського ТБ” – журналістку Анастасію Станко та оператора Іллю Безкоровайного. Журналістів привезли на машині з затемненими вікнами в центр Луганська, де їх вже чекали російські колеги. Кореспонденти LifeNews та інших телеканалів засипали Станко і Безкоровайного питаннями, вимагаючи сказати, що всі вони роблять спільну справу, і підтвердити, що російське телебачення об’єктивно висвітлює події на сході України.

Один з журналістів став нагадувати, що “українськими військовими вбито багато російських кореспондентів”, інший – розповідати про бомбування Луганська, третій – цікавитися, чому їх вважають брехунами.

“Ми займаємося новинами. Ви говорите, що ми брешемо. Хіба ви чули від нас якусь брехню, від тих, хто знаходиться тут?” – Почав допитуватися один з них. На цю репліку Анастасія Станко різко повернулася і з посмішкою сказала: “До побачення”.

Пізніше Анастасія Станко сказала по телефону в ефірі “Громадського ТБ”, що їх “не били і не катували, а лише погрожували”.

Про рішення звільнити представників преси раніше особисто оголосив лідер так званої “ЛНР” Валерій Болотов, який виставив умову, що більше відпущені журналісти на території “республіки” працювати не будуть.