USA_EU_1

США та їхні союзники в Європі розпочнуть скоординовану ізоляцію Росії, якщо вона не буде “поважати територіальний суверенітет України”. Про це на брифінгу заявив офіційний представник Білого дому Джош Ернест.

“Економічні витрати, які можуть бути накладені на Росію за її нездатність поважати територіальний суверенітет України, найбільш ефективні тоді, коли ми можемо працювати в тісній співпраці з нашими партнерами. Потім ми можемо реалізувати режим санкцій, який буде прийнятий не тільки США, але і країнами Європи, що робить його більш ефективним. Це також в інтересах американського бізнесу, оскільки він не буде поставлений у невигідне становище порівняно зі своїми конкурентами в Західній Європі “, – сказав Ернест на брифінгу.

Він зазначив, що Президент США Барак Обама провів ряд бесід з союзниками в Західній Європі, зокрема, з Президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером Німеччини Ангелою Меркель, під час яких обговорювалися можливі подальші дії щодо Росії. “Президент дуже тісно співпрацює з нашими союзниками, щоб переконатися, що ми працюємо в тісній координації для подальшої ізоляції Росії у разі потреби. Ми дуже уважно стежимо, послухав чи Президент Путін закликам міжнародного співтовариства зупинити передачу важкого озброєння і матеріалів з ​​російського боку кордону сепаратистам на українській стороні кордону”, – заявив представник Білого дому.

Він також підкреслив, що США закликають Президента Росії Володимира Путіна “грати конструктивну роль в стимулюванні сепаратистів скласти зброю”. “І ми завжди залишаємо вибір за Сполученими Штатами, діючи поодинці або бажано спільно з нашими союзниками, вводити додаткові економічні санкції, що призведе до подальшої ізоляції Росії і підвищить ймовірність того, що президент Путін стане приймати і дотримуватися загальноприйнятих міжнародних стандартів”, – скель Ернест.

Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен у Вашингтоні заявив, що не має жодних сумнівів щодо запровадження ширших та глибших санкцій, якщо Росія вторгнеться  в Україну чи продовжуватиме дестабілізувати ситуацію в Україні.

За матеріалами Громадське ТБ, 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.