kamilla_charley_1

Герцогиня Корнуельська Камілла занадто багато п’є, а її чоловік, принц Чарльз, син королеви Єлизавети, не хоче цього терпіти. Як тільки вона наливає собі джин або мартіні, він влаштовує скандал.

За повідомленням англійського таблоїду Globe Magazine, це і стало головною причиною того, що подружжя вирішило подати на розлучення.

За відомостями того ж видання, спочатку розлучення зажадала королева Британії Єлизавета, оскільки Камілла останнім часом дозволяла собі досить різкі висловлювання на її адресу. Відбувалося це, як правило, після того, як герцогиня Корнуельська пропускала чарочку-другу.

Як стверджують світські хронікери, Камілла вже зажадала 300 мільйонів фунтів відступних. Королева ж назвала герцогиню брехухою і заявила, що та не отримає ні пенні.

У Камілли дійсно є приводи для натягнутих стосунків з королевою. Чарльзу, якому вже за 70, пора б ставати королем, а він засидівся в принцах. Крім того, прості британці набагато більше симпатизують молодій парі – принцу Вільяму та Кейт, – ніж Чарльзу з Каміллою.

Королівська родина поки не підтвердила і не спростувала ці відомості.

Принца Чарльза з Каміллою пов’язують десятиліття романтичних стосунків. Вони познайомилися ще в молодості. За розповідями, в 1970 році на світському прийомі Камілла підійшла до Чарльзу і сказала: “Моя прабабуся і ваш прадід були коханцями. А як щодо нас?”

Але поки Чарльз перебував на морській службі, Камілла вийшла заміж за офіцера Ендрю Паркер-Боулз, а принц одружився на Діані Спенсер. Потім Камілла розлучилася, а Діана загинула. Чарльз і його давня любов возз’єдналися, скріпивши свої відносини узами шлюбу. Спочатку британські піддані не дуже схвалювали цей союз, але згодом визнали, що і члени королівської сім’ї мають право на любов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.