Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_1

Я люблю будинки із віконними стінами, але як вам варіант, коли кімната із двома віконними стінами навпроти і ви можете бачити океан через будинок із заднього двору, наче він прозорий?

Архітектори SAOTA мали чудову ідею створити дивовижний будинок, що б дозволяв вам милуватися океаном із кожного куточку без різниці де ви знаходитесь. Таким чином немає нічого, що б могло вам завадити насолоджуватися океаном.

З одного боку ви можете відчувати себе як у відпустці, розслаблятись, засмагати поблизу океану, а з іншого боку можете приймати гостей, працювати чи займатись будь-якими іншими звичними справами та водночас насолоджуватись прекрасним виглядом.

Давайте трохи помилуємось інтер’єрами розробленими OKHA. Це яскраві та повні енергії кольори в ідеальному поєднанні, навіть в нічому дорікнути, хіба в тому, що я не там.

Запрошуємо вас дослідити цей незвичайний будинок, якому легко можна дати назву восьме чудо світу.

Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_7 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_8 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_9 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_2 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_3 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_4 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_5 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_6 Splendid-House-In-South-Africa-By-SAOTA_10

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.