TripAdvisor_1

Мобільний додаток TripAdvisor для iOS та Android отримав важливе оновлення. Відтепер мандрівники мають змогу завантажувати огляди, фотографії та мапи перш ніж вони вирушають у подорож, таким чином, отримуючи доступ до інформації по ходу навіть без підключення до інтернету.

Це дозволяє мандрівникам спонтанно приймати рішення – ви можете завантажити інформацію про місто, включаючи готелі, ресторани і пам’ятки, а потім звертатися до них по всій вашій поїздки, щоб вибрати, що ви хочете відвідати, і все це без необхідності використання дорогого роумінгу.

Для можливості використання даної новинки достатньо лише натиснути на ‘Downloaded Cities’ у головному меню, після чого програма перенаправить вас до списку доступних для завантаження міст із додатковим контентом. Наразі доступні 300 міст у списку для оффлайн перегляду і, як обіцяють у TripAdvisor, він буде постійно збільшуватись.

TripAdvisor_offline_1

Після того, як ви знайшли потрібне місто та завантажити контент, ви зможете переглядати інформацію про місто без інтернет, щоправда, у відгуках про цікаві місця виводяться лише 10 записів, а також ви не зможете залишити свій власний відгук. Також, додаток автоматично переходить між оффлайн режимом до повної версії, як тільки ви під’єднуєтесь до інтернету.

TripAdvisor_offline_2

Можливість мандрівникові отримувати доступ до інформації в автономному режимі, фактично робить  його гідом протягом усієї поїздки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.