Mercedes-Future-Truck-2025-_1

Daimler (материнська компанія Mercedes-Benz) показала прототип своєї першої вантажівки з системою автопілота, пише Gizmag з посиланням на сайт компанії.

Тестова версія вантажівки має як ручне, так і автоматичне управління. Останнє (під назвою Highway Pilot) здійснюється на основі цілого ряду датчиків. Машина має фронтальний радар (з діапазоном роботи до 250 метрів), бічний (з діапазоном до 60 метрів), радар ближньої дії (з діапазоном до 70 метрів), а також можливість через Wi-Fi підключитися до інших автомобілів (у межах 500 метрів) . Перший публічний тест вантажівки пройшов на початку липня на швидкісному шосе близько Мюнхена.

За даними компанії, з 2008 по 2025 роки обсяг вантажних перевезень на території Європейського союзу збільшиться на 70%. При цьому ціни на паливо і контроль держави в цьому секторі також виростуть. На основі своїх досліджень фахівці Daimler зробили висновок, що до 2025 року транспортні компанії будуть мати потребу в досвідчених водіях. Щоб знизити їх витрати на перевезення і зарплати, вони пропонують використовувати вантажівки з автопілотом. Це дозволить також зробити роботу водія привабливішою. Вихід вантажівки Mercedes-Benz з Highway Pilot призначений на 2025.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.