tea_1

Вчені з США розповіли про результати свого дослідження, яке, як відзначають самі експерти, в черговий раз продемонструвало – жироспалюючі продукти дійсно існують. Зіставивши аналіз цілого ряду досліджень, експерти виділили продукт, який змушує організм людини швидше витрачати калорії при будь-яких умовах.

Можливо, висновок, до якого прийшли дослідники, кого-небудь розчарує, адже фахівці сказали про те, що і так було на поверхні. Найефективнішим напоєм в справі спалювання калорій вчені визнали чай, зокрема, зелений чай, білий чай і улун (традиційний китайський чай) – так що, якщо регулярно випивати чашку чаю ​​в день, це обов’язково посприяє схудненню.

Однак, хоча про користь чаю в справі схуднення різні дослідники висловлювалися і раніше, нова робота фахівців виявила багато цікавого.

Так, цього разу медики виявили, що при активізації в організмі натуральних інгредієнтів названих вище видів чаю (катехохамінів і кофеїну), стає більше калорій, які спалюються в їх присутності.

За словами керівника дослідження, професора Джеффрі Блумберга (Школа дієтології Фрідмана, Центр досліджень харчування і старіння в Університеті Тафтса), ці чайні речовини підсилюють розпад жирів в організмі та сприятливо впливають на кишечник.

Наукові дослідження знову і знову доводять, що певні продукти харчування можуть стимулювати зростання корисної чи шкідливої кишкової флори, і вживання чаю є як би завершальним штрихом у цьому процесі

, – зазначив Джеффрі Блумберг.

Нагадаємо, що різними дослідженнями доводилося, що вживання однієї-двох чашок чаю в день покращує настрій і зменшує ризик виникнення деяких захворювань, включаючи рак, остеопороз, артеріальну гіпертензію і діабет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.