99DaysOfFreedom_1

Голландське креативне агентство Just запустило проект 99 Days Of Freedom («99 Днів Свободи»), в рамках якого деякі користувачі Facebook перестануть користуватися соціальною мережею протягом 99 днів. По завершенні терміну дослідники зроблять висновок про те, як Facebook впливає на рівень щастя людини.

Раніше дослідження Just показали, що в середньому користувач проводить в Facebook 17 хвилин в день. Це означає, що учасники 99 Days Of Freedom звільнять 28 годин вільного часу. При цьому автори проекту стверджують, що кількість днів було обрано не випадково. За цей період експеримент не встигне набриднути користувачам, а дослідники зможуть зібрати необхідну інформацію.

«Facebook – це неймовірна платформа, і ми вважаємо, що вона заслуговує любові, – говорить Мерлін Стратхоф, арт-директор Just. – Але ми також вважаємо, що існують очевидні емоційні вигоди при помірному доступі до соцмережі. Ми прогнозуємо, що експеримент принесе велику кількість позитивних емоцій, і через 99 днів ми будемо знати, чи вірна наша теорія».

Для участі в експерименті необхідно зареєструватися на сайті проекту, поставити в своєму профілі на Facebook аватар 99 Days Of Freedom, відмовитися від відвідування соцмережі та«насолоджуватися життям».

99DaysOfFreedom_2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.