Facebook_Fave-feature_1

Це часто трапляється у поспіху. Ви запускаєте Facebook, щоб швиденько переглянути щось новеньке із життя ваших друзів та інші цікаві події. Facebook вирішив спростити цей процес, дозволивши зберігати цікаві пости і в подальшому детально з ними ознайомлюватись.

Сьогодні Facebook  презентував новий функціонал “Зберегти” для веб-інтерфейсу та мобільних додатків. Новий функціонал працює як закладки для пунктів, які ви вважаєте цікавими, – посилання, місця, фільми, телепередачі та музика. До збережених пунктів можна швидко та зручно доступитися пізніше для огляду через веб версію чи ваш мобільний пристрій. До всього, ви також можете поділитись будь-якими збереженими пунктами із вашими Facebook-друзями.

Щоб доступитись до збережених пунктів через веб, достатньо всього лиш натиснути на пункті  “Збережені” з лівої сторони вашої стрічки оновлень. На мобільних пристроях слід натиснути на “додатково”. Збережені пункти упорядковані за категоріями та їх можна переглядати, ділитись чи архівувати. Якщо ви зберегли щось і забули про це, Facebook періодично буде нагадувати вам, що у вас є збережені елементи для огляду, які вас колись зацікавили.

Новий функціонал, зрештою, як і майже усі компоненти соціальної мережі залишають вас у Facebook. Замість збереження елементів в Pinterest, Instapaper, Pocket, або інших сервісах для подальшого прочитання, ви можете використовувати Facebook в якості сервісу закладок. Це також хороший спосіб, щоб відстежувати ресторани і магазини, які ви плануєте відвідати в майбутньому.

Як обіцяють у Facebook, функціонал “Збереження” з’явиться на Android, iOS та у веб-версії протягом наступних кількох днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.