North-Korean-architects_visions-of-the-future_1

В корейському павільйоні на відомій венеціанській архітектурній бієнале стали візуалізації бажаного архітекторами Північної Кореї майбутнього.

Всі наведені концептуальні зображення лише проблиск того, якими можуть бути міста майбутнього в сприйнятті північнокорейських архітекторів.

З конусоподібними будівлями зі сталі та скла, що нагадують гори, футуристичними мостами, які кидають виклик силі гравітаційного тяжіння, літальними апаратами і кораблями на повітряній подушці – серія концептуальних малюнків демонструє те бачення майбутнього КНДР, яке викликає в пам’яті уривки з таких науково-фантастичних мультсеріалів, як «Футурама» і «Джетсони».

Всі вищенаведені зображення, створені під впливом північнокорейського комуністичного режиму, є результатом чотирирічної роботи неназваних архітекторів з Пектусанского науково-дослідного інституту архітектури і будівельних наук.

Нік Боннер, співзасновник компанії Koryo Tours, на замовлення якої й були створені дані концептуальні малюнки, в інтерв’ю CNN повідомив, що тенденції в усьому світі не роблять практично ніякого впливу на сучасну архітектуру Північної Кореї. Він також додав, що архітектори, які були задіяні в цьому проекті, покладалися на власну уяву і досвід.

North-Korean-architects_visions-of-the-future_2 North-Korean-architects_visions-of-the-future_3 North-Korean-architects_visions-of-the-future_4 North-Korean-architects_visions-of-the-future_5 North-Korean-architects_visions-of-the-future_6 North-Korean-architects_visions-of-the-future_7 North-Korean-architects_visions-of-the-future_8 North-Korean-architects_visions-of-the-future_9 North-Korean-architects_visions-of-the-future_10 North-Korean-architects_visions-of-the-future_11 North-Korean-architects_visions-of-the-future_12 North-Korean-architects_visions-of-the-future_13

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.