golodni-igry_1

На YouTube виклали перший тізер фільму «Голодні ігри: Сойка-пересмішник. Частина 1» режисера Френсіса Лоуренса за романом Сьюзен Коллінз.

Тізер є агітаційним роликом для телебачення Capitol TV вигаданої держави Панем. У ньому президент держави Коріолан Сноу (Дональд Сазерленд) переконує громадян, що існуючий порядок справ у їхній країні є єдино вірним, тому йому не варто чинити опір. У рамках рекламної кампанії нової частини «Голодних ігор» також запустили «офіційний сайт уряду Панем» TheCapitol.pn. На ньому, зокрема, викладені агітаційні плакати з деякими переможцями «Голодних ігор».

Серія книг і фільмів «Голодні ігри» розповідає про тоталітарну державу Панем, влада якої 70 років проводить ігри на виживання. Але головна героїня серії Кітнісс Евердін (Дженніфер Лоуренс) відмовляється прийняти правила «Голодних ігор» і стає символом опору. У третій частині франшизи вона повинна очолити рух проти тоталітарного уряду.

У фільмі зіграли Дженніфер Лоуренс, Джош Хатчерсон, Ліам Хемсворт, Вуді Харрельсон, Елізабет Бенкс, Джуліанна Мур, Джеффрі Райт, Стенлі Туччі, Дональд Сазерленд та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.