Увечері 26 червня невідомі озброєні злочинці, які назвали себе угрупованням «Кальміус» оточили військову частину 3004 Національної гвардії України, яка дислокується в Донецьку. Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії.
Терористи вимагають від військовослужбовців терміново покинути територію військової частини і перейти на бік сепаратистів. Військовослужбовці Нацгвардії на вимоги терористів відповіли відмовою.
Наразі з боку сепаратистів готується штурм військової частини. На озброєнні у сепаратистів знаходиться БРДМ.
Гвардійці зміцнюють свої позиції і готуються відбивати штурм.
Як повідомляють очевидці, з боку військової частини чути постріли та вибухи.
Сайт донецької міської ради також повідомляє, що йде штурм військової частини Внутрішніх військ МВС України в Донецькій області (вул. Щорса, 116). На місце події виїхала оперативно-слідча група міського управління МВС на чолі з начальником Юрієм Седнєвим.
Громадян просять не підходити до вікон, не виходити на балкони, без потреби не покидати меж квартир, а власників авто – коригувати маршрути пересування в об’їзд місця події.
Джерело Громадське ТБ