courses-for-prostitutes-Brazil_2

У Бразилії йдуть останні приготування до мундіалю, який почнеться наступного тижня. На чемпіонат світу з футболу з’їдуться близько 600 тисяч туристів з усього світу. Стадіони, готелі, кафе і ресторани готуються до напливу відвідувачів.

Представниці найдавнішої професії теж готуються. Для повій і керуючих публічними будинками відкрили курси вивчення англійської мови, щоб ті змогли на високому рівні спілкуватися з клієнтам, краще розуміти їх потреби, доступніше описувати спектр послуг, що надаються.

courses-for-prostitutes-Brazil_1

Акцент, зрозуміло, робиться на вивчення слів, необхідних саме в цій професії. А також міцних виразів, щоб охолодити запал надто збуджених клієнтів. Від нехитрих “Good morning” і “How are you?” до однозначних “Fuck off”. Багато конспектують, записують десятки пристойних і не дуже синонімів слова “пеніс”, заучують назви видів сексуальних взаємодій.

courses-for-prostitutes-Brazil_3

Варто відзначити, що проституція в Бразилії повністю легальна, а за порушеннями строго стежать. Напередодні мундіалю особливо посилені методи контролю, щоб не допустити незаконну торгівлю неповнолітніми дівчатками з бідних шарів.

courses-for-prostitutes-Brazil_4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.