Toyota-FCV_1

Виробник автомобілів Toyota анонсував вихід свого першого екологічно чистого автомобіля на водневих паливних елементах. Також компанія показала остаточний дизайн машини під робочою назвою Toyota FCV, повідомляє The Japan Times.

Відомо, що авто буде мати запас ходу близько 700 км, розганятися до 100 км/год за 10 секунд. У Японії FCV надійде в продаж до квітня 2015 року та за ціною 68800 доларів. У Європі та США FCV з’явиться влітку 2015 року. Ціна для закордонних ринків поки не оголошена.

Toyota показала концепт-кар на паливних елементах на Токійському автосалоні в 2013 році. Після цього дизайн автомобіля зазнав деяких змін. Іноземні ЗМІ розцінюють FCV як головного конкурента електрокарам Tesla Motors на японському ринку. Наприклад, Mashable уточнює, що машини компанії Елона Маска мають запас ходу 425 км і заряджаються приблизно за вісім годин. Коштують машини Tesla Motors від 69 тисяч доларів. Проте, доповнює автор видання, Toyota буде непросто конкурувати з Tesla Motors через її велику кількість мереж електрозаправок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.