TrackingPoint_1

Американський збройовий стартап TrackingPoint запропонував концепцію використання Google Glass в ході військових операцій.

Співробітники TrackingPoint пропонують підключити смарт-окуляри до оптичного прицілу ручної вогнепальної зброї. Таким чином, солдат може уразити ціль без прямого з нею зорового контакту, оскільки наведення здійснюється через дисплей смарт-окулярів. Така технологія може бути корисна при стрільбі з-за рогу або лежачи за укриттям. Крім трансляції на дисплей Google Glass, зображення з оптичного прицілу передасться на портативні пристрої (TrackingPoint пропонує використовувати смартфони або планшети) інших солдатів і командирів, що беруть участь в операції. Це дасть їм інформацію про стан ворога.

TrackingPoint – збройова компанія, що базується в Остіні (Техас). Спеціалізується на розробці та випуску високоточної вогнепальної зброї (PGF) для ураження цілей на далеких дистанціях за допомогою електронних прицілів і просунутого управління вогнем. Перша PGF-гвинтівка була випущена компанією в 2011 році. У 2013 році вона поступила в продаж за ціною 10-12 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.