Ursula_1

Подальшим погіршенням відносин та новими санкціями – погрожує міжнародна спільнота Росії, якщо та не припинить агресію щодо України.

Ми не можемо закривати очі на той факт, що Росія буквально топче міжнародні угоди, принципи суверенності та територіальної єдності. Це вочевидь спроба чи навіть намір Кремля запровадити правила гри популярні минулого століття. Ці правила базуються на праві сильного, а не на міжнародному праві, – для нас це неприйнятно

, – заявив міністр оборони Німеччини Урсула Фон Дер Ляйєн

“Я вважаю дії Росії проявом слабкості економічної та соціальної моделі, яка значно програє так званій трансатлантичній чи західній. Впродовж мого політичного життя ми не повернемося до точки в якій були відносини з Росією ще рік тому. Ця країна більше не є нашим партнером. То ж нині ми можемо лише працювати над тим, щоби вона не стала нашим ворогом, але повернутися до звичайного стану справ уже не вийде”, – підсумувала міноборони Німеччини.

“Якщо Росія не погодиться змінити курс, Сполучені Штати та міжнародна спільнота запровадять додаткові обмеження. Лідерство Німеччини у Європейському Союзі допомогло максимально збільшити тиск на Москву через запровадження персональних санкцій щодо російських чиновників, людей з оточення путіна та інших осіб та організацій причетних до дестабілізації ситуації в Україні”, – сказав міністр фінансів США Джейкоб Лью.

Відео 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.