LOBODA-Lviv-11

До концерту, який нещодавно відбувся у Львові в рамках всеукраїнського туру “Под запретом”, Світлана Лобода готувалась з особливою ретельністю. В силу політичної ситуації в державі, LOBODA переносила концерт, але врешті-решт шанувальники дочекалися довгоочікуваного виступу.

Співачка з’явилась на сцені Львівської опери у розкішній сукні під бурхливі аплодисменти глядачів. За вечір Loboda кілька разів змінювала своє вбрання – від вишуканого вечірнього до відверто спокусливого.

Протягом усього концерту красивими танцювальними постановками тішив глядачів шоу-балет, танцюристи якого з’являлись у різноманітних образах.

Сама ж Світлана Лобода під час концерту неодноразово згадувала сумні події, що трапились останнім часом в державі, виражала свою надію на мир, спокій та єдність країни. Співачка подякувала усім чоловікам, що в таких нелегких умовах захищають свою землю, своїх близьких, жінок, дітей, матерів та присвятила їм пісню.

Також Лобода, яка неодноразово говорила про своє тепле ставлення до Львова, приготувала особливий подарунок – прем’єру нової пісні.

На концерті також була присутня мати співачки та близькі.

По закінченню концерту Світлана Лобода ще виходила на біс, завершивши піснею “Спасибо” та подякувала усім шанувальникам.

LOBODA-Lviv-1 LOBODA-Lviv-3 LOBODA-Lviv-4 LOBODA-Lviv-6 LOBODA-Lviv-7 LOBODA-Lviv-8 LOBODA-Lviv-9 LOBODA-Lviv-10 LOBODA-Lviv-12 LOBODA-Lviv-14 LOBODA-Lviv-15

NewsMerket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.