GM_2

Конгрес США виступив з жорсткою критикою корпорації General Motors через недостатню безпеку їхніх автомобілів. Крім цього американські політики висловили невдоволення, як компанія відреагувала на збої в системах безпеки своїх найпопулярніших моделей, повідомляє BBC.

Під час слухань у підкомітеті Конгресу США, які тривали близько трьох годин, глава концерну Мері Барра заявила, що не заспокоїться доти, поки не будуть вирішені найглибинніші проблеми всередині компанії. Також вона пообіцяла, що General Motors створить нові стандарти безпеки для автомобільної галузі. Проте члени комітету висловили сумнів у тому, що компанія в достатній мірі покарала відповідальних за допущені помилки.

Нагадаємо, General Motors в даний час переживає не найкращі часи. Компанія опинилася в центрі скандалу, пов’язаного з виробничим дефектом в ряді автомобілів марки. Було встановлено, що гніздо замка запалювання в цілій серії моделей нещільно тримало ключ, який міг вискочити, якщо автомобіль підскакував на нерівній дорозі.

Дефект приводив до зупинки машини, також відключалися системи гальмування і подушки безпеки. Минулого місяця компанія повідомила про 2004 постраждалих і загиблих в результаті аварій з автомобілями у яких був виявлена ​​дана несправність. Інциденти сталися ще до оголошення відзивної кампанії.

Уряд США оштрафувало компанію General Motors на 35 мільйонів доларів. Такому покаранню автогігант піддався за те, що не зміг оперативно усунути дефекти, пов’язані з безпекою автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.