Solar_1

Енергетична компанія SolarCity придбала виробника сонячних батарей Silevo, повідомляє USA Today. Головою ради директорів і найбільшим акціонером SolarCity є Елон Маск.

Маск заявив, що виробничі потужності Silevo дозволять SolarCity почати роботу над здешевленням виготовлення сонячних батарей. На його думку, сонячна енергія повинна стати конкурентоспроможною, якщо ціна її виробництва буде приблизно дорівнює або нижче ціни виробництва і використання інших енергоносіїв.

Представники SolarCity заявили, пише The Wall Street Journal, що розглядають будівництво заводу з виробництва сонячних батарей в Буффало. За їх рахунок компанія планує потроїти площу найбільшою в США сонячної електростанції Ivanpah. Крім того, SolarCity веде переговори з владою Нью-Йорка про створення поруч з містом сонячної ферми. Ці проекти дозволять SolarCity конкурувати з китайськими виробниками панелей, зазначає видання.

SolarCity займається установкою сонячних панелей на дахах житлових і промислових будівель. Однак, відзначає WSJ, бере з замовників чималу суму авансу за роботу. Технології Silevo, продовжує видання, дозволять знизити ці витрати. Після покупки Silevo (17 червня) акції SolarCity зросли на 17,6% (до 64,53 долара). Сума угоди не розголошується, але аналітики Raymond James оцінили Silevo в суму 350-400 млн доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.