Google_Business_1

Компанія Google запустила платформу для бізнесменів. «Мій бізнес» допоможе підприємцям налагодити зв’язок з клієнтами, поширюючи інформацію через пошукову систему, карти і соціальну мережу Google+.

«Все більше підприємств зближуються зі своєю аудиторією через інтернет кожен день. Однак наші користувачі повідомляють, що пошук постійних клієнтів може бути складним і трудомістким. Ми вважаємо, що все має бути простіше», – йдеться в блозі Google. Нова система дозволяє бізнесменам вказати детальну інформацію про свої магазини, кафе або сервіси. На думку Google, таким чином бренд стане ближче до потенційних клієнтів.

«Мій бізнес» інтегрується з сервісом контекстної реклами Google AdWords, надаючи бізнесменам розгорнуту статистику про взаємодію користувачів з їх брендом. Докладний каталог бізнес-даних обіцяє поліпшити мобільний і контекстний пошук.

Користувачі Places for Business і бізнесмени з Google+ автоматично переводяться на нову платформу. Також «Мій бізнес» доступний у вигляді мобільного додатку на Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.