YouTube_creator_1

В YouTube з’явиться функція краудфандінгу. Це означає, що автори зможуть отримати фінансову підтримку від своїх шанувальників для створення нових роликів, кліпів або фільмів. Про це та про інші нововведення повідомляється в офіційному блозі сервісу.

Також у повідомленні йдеться про новий мобільний додаток для творців відео. Його функції залишаються невідомими, проте вони напевно будуть відрізнятися від можливостей нинішнього YouTube Capture.

Іншим нововведенням YouTube стане платформа для «створення виносок і субтитрів на 60 різних мовах за участю користувачів».

Про майбутні плани YouTube співробітники компанії розповіли в спеціальному відео YouTube Creator Preview. Воно стало першим роликом з однойменної серії. Подібні відео з анонсами нових продуктів будуть виходити і в майбутньому, але частота їх випуску не повідомляється.

YouTube в якості краудфандінгової платформи володіє великим потенціалом. Надійна технічна база сервісу не створить проблем з доставкою контенту. Інший важливий аспект – це популярність. Ще минулого року кількість користувачів YouTube перевищила мільярд.

Нагадаємо, раніше цього місяця стало відомо, що YouTube купує сервіс ігрових трансляцій Twitch за 1 млрд доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.