internet-fraud_1

Сьогодні здивувати когось таким явищем, як Інтернет дуже важко. Практично усі, від малого до старого, користуються глобальною мережею.

Звісно, користь Інтернету словами не описати, бо можливості, які він дає колосальні та на сьогодні є невід’ємною частиною нашого повсякденного існування, без якої ми не уявляємо нашої роботи, нашого навчання, дозвілля і т.п. Але Інтернет не тільки несе користь, а ще й часто завдає багато неприємностей та негативу, про один із негативів інтернету й піде мова, а саме – про інтернет шахрайство в соцмережах.

Довірливість це риса вдачі, яку дуже часто використовують у своїх цілях зловмисники. Стати жертвою обману, через свою довірливість, завжди удвічі образливо.

У цій статті я вирішив розповісти власну історію, як я страв жертвою одного із видів інтернет-шахрайства.

Все почалось із того, що друг прислав гіперлінк на Групу в соцмережі Вконтакте (“Барахолка Львов“) [https://vk.com/baraholka_lvov], де в одному з альбомів зі взуттям я знайшов хороші кросівки за помірною ціною, які й вирішив придбати. Принцип даної групи наступний: будь-хто може додавати свої пропозиції у відповідну категорію (альбом) товарів та продавати їх.

В моєму випадку продавцем різних кросівок був Александр Кириленко [https://vk.com/clothing.shop2014] із Білої Церкви, як це вказано у профайлі.
Далі безпосередній чат із продавцем:

vk_chat_1

Як ви зрозуміли, після отримання коштів, «вельмишановний» Александр «забанив» покупця, тобто мене. Таким чином, покупка таких бажаних кросів та ще й за дуже привабливу ціну виявилась нічим іншим, як одним із видів інтернет шахрайства.

Коротенькі висновки:

– НЕ БУДЬТЕ НАЇВНИМИ
– Не купуйтесь на привабливу ціну за хорошу річ на неперевірених ресурсах
– Не оплачуйте товари через непевні сервіси наперід, існує плата за товар після отримання товару
– Ну і вчіться на чужих помилках, будьте розумні! 😉

І на останок, пасувало б як мінімум забанити даного користувача, тому прохання перейти на сторіночку https://vk.com/clothing.shop2014 і натиснути на «Поскаржитися на сторінку».

Також додаю детальні реквізити отримувача коштів (НЕ ВАРТО ТУДИ НАДСИЛАТИ СВОЇ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ, НАДІЮЧИСЬ НА ОТРИМАННЯ СВОГО ТОВАРУ):
Штенько Александра Тарасовна
6762 4660 1325 5995
МФО 333391
РIВНЕНСЬКА Ф.ПАТ КБ ПРИВАТБАНК М.РIВНЕ

Поширюйте даний матеріал, аби ваші друзі не робили помилок інших, ну і думайте головою, а не керуйтеся бажання якомога швидше отримати свій товар, бо результат може Вас здивувати 😉 Stay smart!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.