gen_1

Лікарські препарати, що сприяють швидшому загоєнню ран або усунення болю, не є незвичайними. Але, найближчим часом складові цих препаратів можуть стати зовсім іншими. Вчені хочуть створити ліки на основі генів людей, що мають незвичайні та унікальні здібності.

За словами фахівців з генетичного центру, більшість людей з надздібностями відрізняються від звичайних тим, що у них відбулися мутації на генному рівні. Вчені планують спробувати застосувати цей факт для виробництва нових ефективних лікарських засобів. Причому, вчені планують використовувати інформацію про гени тих людей, у яких швидко гояться рани, які не старіють або не хворіють. У дослідженні вчені будуть застосовувати, в першу чергу, генетичну діагностику.

Займатися дослідженням генів людей з унікальними здібностями і розробкою нових медичних препаратів буде компанія UCB (Union Chimique Belge). Керівництво компанії вже оголосило конкурс на пошук унікальної людини. Цінним призом конкурсу є 10 000 доларів. Головним завданням всіх є пошук потрібної людини з докладним описом його унікальних здібностей, а також посилання на людину, де його можна знайти.

Безсумнівно, вже відомо, що у світі проживає понад 1000 таких людей. Але в компанії хочуть знайти нові обличчя, про які ще ніхто нічого не знає. Віце-президент UCB, Дункан Хейл, повідав, що їм особливо потрібні люди, які мають високу несприйнятністю до різного роду захворювань, що мають сильний імунний захист, оскільки на сьогоднішній день сильний імунітет представляє найбільший інтерес для науки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.