Audi-A4_new_1

Фотошпигунам вдалося зняти тестовий зразок нового покоління Audi A4. Прем’єра автомобіля повинна відбутися влітку 2015 року. Тестова модель демонструє, що машина все ще перебуває в стадії розробки. Судячи по цьому автомобілю, новинка отримає схожі з попередником габарити, але буде мати більш широку колію задніх коліс.

Ця А4 стане другою моделлю Audi, яка буде побудована на вдосконаленій версії модульної платформи MLB. За рахунок активного використання високоміцної сталі, алюмінію і композитних матеріалів вага автомобіля повинна знизитися приблизно на 90 кілограмів.

Авто залишиться передньопривідним, але система повного приводу пропонуватиметься як опція, як і на тій моделі, що продається по всьому світу зараз. Основна перевага удосконаленої платформи MLB – можливість установки безлічі різних силових агрегатів. Цілком імовірно, що світ побачить і гібридна версія A4, і машина, яка споживає в якості палива натуральний газ, можливо, навіть повністю електрична версія. Що стосується стандартного набору моторів, то він, швидше за все, не зміниться.

Audi-A4_new_2 Audi-A4_new_3 Audi-A4_new_4 Audi-A4_new_5 Audi-A4_new_6 Audi-A4_new_7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.