apple_smart-home_1

2 червня Apple представить програмне забезпечення для так званого «розумного» будинку, повідомляє The Financial Times з посиланням на обізнані джерела. Презентація пройде на конференції розробників WWDC 2014.

За інформацією видання, розроблене компанією програмне забезпечення дозволить з iPhone керувати іншими iOS -пристроями та іншою технікою. Як приклад видання Business Insider наводить системи освітлення, безпеки та побутову техніку. Таким чином, iPhone стане пультом дистанційного управління домашньої техніки. Уточнюється, що система буде проста в налаштуванні та дозволить автоматизувати ряд функцій. Наприклад, користувач може вказати, щоб світло включалося після того, як він підійде до порога свого житла. Відповідний сигнал смартфон пошле самостійно.

Раніше системи управління «розумним» будинком представили компанії Samsung і LG. У останньої компанії пропонують «листуватися» з побутовою технікою в месенджері Line. Техніка LG для «розумного» будинку поки продається тільки на території Південної Кореї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.