plane_2

Російська Федерація значно посилює своє військове угрупування на території Кримського півострова, перекидаючи сюди не лише авіацію, але і військові підрозділи.

Про це кореспондентові “Укрінформу” повідомив інформований кримський військовий експерт на умовах анонімності.

“Весь день у суботу над Кримом небо було темним від польотів авіації. Такого масованого перекидання, напевно, не було з часів окупації Криму німцями в 1941 році”, – зазначив експерт.

За словами співрозмовника агентства, з материкової частини Росії перекинуто декілька десятків винищувачів сімейства МіГ, Су, а це приблизно авіаційний полк. Причому, очевидно, йдеться про новітні літаки, можливо, четвертого покоління.

Крім того, очевидці спостерігали в небі і декілька реактивних бомбардувальників типу Ту-22 м.

На аеродромі Бельбек під Севастополем спостерігалася посадка не менш як десятка військово-транспортних Іл-76 із десантом і технікою на борту.

Експерт не виключає, що посилення угрупування російських військ на додаток до існуючих в Криму сил і засобів Чорноморського флоту свідчить про створення навколо південного Сходу України “збройного кільця” напруженості.

“У зв’язку з останніми подіями на південному сході України не виключено, що, нарощуючи угрупування в Криму, Росія стискуватиме збройне кільце, погрожуючи південним і східним регіонам”, – зазначив експерт.

Джерело TBi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.